Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Dnia 10.IX.2016 roku w Koninie odbyła się impreza motoryzacyjna „MotoKonin & Akumar Ending Summer 2K16”. Był to pierwszy event organizowany przez grupę MotoKonin, który przy wsparciu Akumar stał się najważniejszą imprezą motoryzacyjną w regionie. Zlot odbył się w centrum Konina na terenie giełdy samochodowej. Otwarcie bram nastąpiło o godzinie 13:00, natomiast o godzinie 14:00 oficjalnie rozpoczęto imprezę.

 

DSC 00123


Do Konina zjechało się wiele samochodów, poczynając od aut seryjnych, poprzez tuningowane, zabytkowe oraz auta terenowe. Nie mogło też zabraknąć fanów dwóch kółek, którzy dzięki zaprzyjaźnionej ekipie Naqrwiacze Konin licznie przyjechali na organizowane przez nas wydarzenie. Imprezę zaszczyciły swoją obecnością grupy „Old Timer Squad” oraz „DB Drag Racing”, którzy zaprezentowali jakie moce drzemią w ich car audio. Niektóre potwory osiągały po 14 000 W!
Do Konnina zawitały grupy motoryzacyjne z całej Polski m.in. z Łodzi, Poznania, Piły, Warszawy, Kalisza, Wrocławia, Gdańska, a nawet z Zakopanego.

 

DSC 00113


Organizatorzy przewidzieli dla wszystkich wiele konkursów i atrakcji, które elektryzowały publiczność:

  • przeciągania auta za pomocą liny na czas
  • konkurs Car Audio
  • konkurs na najniższe auto zlotu
  • konkurs na zmianę koła na czas ( PIT STOP Coeldrift)
  • najładniejsza felga
  • Dostawcy prądu
  • najładniejsze Auto Tuningowane, Auto Klasyk, Motocykl,
  • Car Limbo (Najniższy Dach)
    oraz wiele innych....


Niewątpliwą atrakcją było odpalenie 100 flar dymnych w jednym momencie, które zabarwiły niebo w kolorze czerwonym, czyli dominującym kolorze Akumar Group. Po przeprowadzeniu wszystkich konkursów przyszedł czas na wręczenie nagród, pucharów (ciekawostka: puchary zostały wykonane ręcznie z części samochodowych), oraz medali. Zlot był doskonałą okazją do wymiany zdań oraz opinii na różne tematy motryzacyjne, a już za rok MotoKonin oraz Akumar znów połączą swoje siły przy organizacji kolejnej imprezy z cyklu ENDING SUMMER :)

Nasze dane

ul. Spółdzielców 31B

62-510 Konin

  790 853 803

  63 246 57 43

wyślij wiadomość


Poniedziałek - Piątek
godzina: 9:00 - 18:00
Sobota
godzina: 9:00 - 14:00


  Nasze punkty

Poznań, Luboń, Konin, Kalisz, Leszno, Toruń, Gdańsk, Gdynia, Bydgoszcz, Włocławek, Piotrków Tryb., Grudziądz, Łódź (Bałuty i Górna), Chełm, Szczecin, Wrocław

mapka punktow

 

 

akumulatyory konin

BIERZESZ NOWY, ODDAJESZ STARY AKUMULATOR !

W związku z powyższym jeżeli masz zużyty akumulator, niezależnie w jakim jest on stanie przywieź go do nas. Nasza firma zutylizuje go BEZPŁATNIE !