Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych BOATEX to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie targowe, skupiające w jednym miejscu wszystkich pasjonatów. Dostawcy Prądu - Akumar Grupa, jako liderzy branży akumulatorowej i tematyki prądowej, po raz kolejny wezmą udział w tej prestiżowej imprezie.

 

zajawka www

 

W dniach od 17 do 19 lutego 2017, w ramach poznańskich spotkań z tematyką wodną, po raz kolejny swoją ekspozycję, w tym sporo nowości, zaprezentują Dostawcy Prądu - Akumar Grupa. Trzy targowe dni znów będą tętniły życiem, a Boatex i przenikające się równolegle imprezy, odwiedzą tłumy zwiedzających. Wszystkich zainteresowanych już teraz zapraszamy do odwiedzin naszego stoiska, które usytuowane będzie w hali 6A.

Nasze dane

ul. Spółdzielców 31B

62-510 Konin

  790 853 803

  63 246 57 43

wyślij wiadomość


Poniedziałek - Piątek
godzina: 9:00 - 18:00
Sobota
godzina: 9:00 - 14:00


  Nasze punkty

Poznań, Luboń, Konin, Kalisz, Leszno, Toruń, Gdańsk, Gdynia, Bydgoszcz, Włocławek, Piotrków Tryb., Grudziądz, Łódź (Bałuty i Górna), Chełm, Szczecin, Wrocław

mapka punktow

 

 

akumulatyory konin

BIERZESZ NOWY, ODDAJESZ STARY AKUMULATOR !

W związku z powyższym jeżeli masz zużyty akumulator, niezależnie w jakim jest on stanie przywieź go do nas. Nasza firma zutylizuje go BEZPŁATNIE !