Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W dniach od 6 do 9 kwietnia 2017r. - w ramach poznańskich spotkań z motoryzacją - odbędą się największe w Polsce Targi związane z tą tematyką - Poznań Motor Show! Dostawcy Prądu - Akumar Grupa, jako liderzy branży akumulatorowej i zagadnień prądowych, po raz kolejny wezmą udział w tej prestiżowej imprezie!

 

Targi Motor Show, które w 2010 roku wróciły do kalendarium motoryzacyjnych spotkań, dziś mogą poszczycić się niekwestionowanym przywództwem wśród imprez targowych na polskim rynku, oraz czwartym miejscem wśród największych wydarzeń branżowych w Europie. W każdej hali targowej na pasjonatów koni mechanicznych będzie czekać niezapomniana podróż przez świat najnowszych modeli pojazdów i akcesoriów. Salon samochodowy, dzięki obecności czołowych motoryzacyjnych marek zaprezentuje z jednej strony samochody osobowe, które wkrótce pojawią się na ulicach polskich miast, z drugiej unikatowe modele, niekiedy tylko koncepcyjnych pojazdów. Dedykowany miłośnikom jednośladów i quadów salon motocyklowy zagwarantuje pełne nowości ekspozycje okraszone spektakularnymi pokazami.

 

motor show DP

 

Kolejny raz targowe hale wypełnią się zwiedzającymi i będą przez cztery dni znów tętnić życiem. Po ubiegłorocznym sukcesie, jakim okazała się polska premiera akumulatorów Duracell, również w tym roku zaprezentujemy sporo nowości. Już dziś zapraszamy wszystkich Kontrahentów i Gości do odwiedzin naszego stoiska, które znajdziecie Państwo w hali 5A, stoisko nr 13.

Nasze dane

ul. Spółdzielców 31B

62-510 Konin

  790 853 803

  63 246 57 43

wyślij wiadomość


Poniedziałek - Piątek
godzina: 9:00 - 18:00
Sobota
godzina: 9:00 - 14:00


  Nasze punkty

Poznań, Luboń, Konin, Kalisz, Leszno, Toruń, Gdańsk, Gdynia, Bydgoszcz, Włocławek, Piotrków Tryb., Grudziądz, Łódź (Bałuty i Górna), Chełm, Szczecin, Wrocław

mapka punktow

 

 

akumulatyory konin

BIERZESZ NOWY, ODDAJESZ STARY AKUMULATOR !

W związku z powyższym jeżeli masz zużyty akumulator, niezależnie w jakim jest on stanie przywieź go do nas. Nasza firma zutylizuje go BEZPŁATNIE !