Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

2 września 2017 rozpoczęła się kolejna, 11 edycja ekstremalnego, kilkudniowego, etapowego charytatywnego rajdu – ZŁOMBOL. Polega on na przejechaniu ok. 2500 km w jedną stronę autem wyprodukowanym w byłym bloku wschodnim  lub wyprodukowane już po transformacji ustrojowej z 1989 roku, ale zaprojektowanym w poprzednim systemie. 

 

start_złombol_2017.jpg

 

Rajd powstał w 2007 roku jako pomysł kilku przyjaciół na przejechanie dalekiego dystansu starym autem i zebranie pieniędzy dla Domów Dziecka na Śląsku. W pierwszej edycji wzięły udział tylko dwie załogi i obie dojechały do mety pod "Casino Monte Carlo" w Monte Carlo. Miejsce to było również metą drugiej edycji. Kolejne lata przyniosły zmianę - meta wyznaczana jest zawsze w odległości ok. 2500 km od Katowic w różnych kierunkach. Wyjątkiem był Złombol 2015 - skrócony do ok. 1500 km. Uczestnicy rajdu zbierają pieniądze na dzieci z Domów Dziecka, w zamian za wpłacane darowizny udostępniają powierzchnię reklamową na swoich pojazdach. Każda załoga musi pozyskać darczyńców, aby osiągnąć wymagany regulaminem minimalny próg finansowy darowizn dla dzieci. Złombol jest największą zmotoryzowaną imprezą charytatywną na świecie!

Dostawcy Prądu w zeszłym roku stanęli na mecie w San Vito Lo Capo na Sycylii, sprawdzając instalację elektryczną wraz z akumulatorem wielu załogom. W tym roku uczestników czeka trwająca 5 dni przeprawa przez Czechy, Niemcy, Francję i Hiszpanię - aż do Kraju Basków. Na pewno nikomu nie zabraknie prądu!

 

zuk i mis.jpg

Nasze dane

ul. Spółdzielców 31B

62-510 Konin

  790 853 803

  63 246 57 43

wyślij wiadomość


Poniedziałek - Piątek
godzina: 9:00 - 18:00
Sobota
godzina: 9:00 - 14:00


  Nasze punkty

Poznań, Luboń, Konin, Kalisz, Leszno, Toruń, Gdańsk, Gdynia, Bydgoszcz, Włocławek, Piotrków Tryb., Grudziądz, Łódź (Bałuty i Górna), Chełm, Szczecin, Wrocław

mapka punktow

 

 

akumulatyory konin

BIERZESZ NOWY, ODDAJESZ STARY AKUMULATOR !

W związku z powyższym jeżeli masz zużyty akumulator, niezależnie w jakim jest on stanie przywieź go do nas. Nasza firma zutylizuje go BEZPŁATNIE !